Eşyalarınızın güvenli ve doğru bir şekilde ambalajlanması Akıncılar Nakliyat olarak bizim için çok önemlidir.  Ambalajlama ve taşıma sırasında en ufak detaya bile dikkat ederiz.  Eşyalarınızın güvenliği için personelimiz ambalajlama için kaliteli malzemeler örneğin sargı kağıtları, kartonlar, tahta kutular  kullanmaktadır. Personelimiz cam eşyalar,büyük dolap ve kanepeler gibi türlü eşyayı en iyi bir şekilde ambalajlayacak eğitime ve ekipmana sahiptir. Tüm paketleme, eşyaların kamyonlara taşınamsı gibi işlemler firmamız tarafından görevlendirilen uzman kişi gözetiminde ve denetiminde yapılmaktadır. Uzmanlarımız canla başla çalışarak  eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmeyeceğine emin olacak şekilde ambalajlama işleminin yapılmasını sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetimizi dört ana başlık altında toplayabiliriz.

Paketleme : Firmamızın kendi bünyesinde ambalajlama elemanları bulunmaktadır. Elemanlarımız eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen ambalajlama işlemini  uzman sorunlu kişi gözetiminde yapmaktadırlar.

Evinizin Tüm Eşyalarını Ambalajlıyoruz.

  • Oturma odası
  • Yemek Odası
  • Yatak Odası
  • Çocuk  Odası
  • Mutfak
  • Çalışma Odası

Yükleme ve Taşıma : Ofis eşyalarının ambalajlanması konusunda bilgiliyiz ve size güvenli ve hızlı nakliyat hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını titizlikle, zamanında ve  sorunsuz bir şekilde taşıyarak onların kaygı ve endişe duymamalarını sağlarız.

Nakliyat : Biz müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.  Nakliyat araç filomuzdaki tüm araçlarımız yeni ve bakımlıdır.  Evden eve nakliyat için özel olarak geliştirilmiş araçlarımız eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırır.

Yükleme ve Boşaltma : Tüm yükleme ve boşaltma işlemleri uzman elemanımızın denetiminde yapılmaktadır.  Eşyalarınızın yükleme ve boşaltma aşamalarında zarar görmemesi bizim için çok önemlidir. Tüm işlemleri sizin göstereceğiniz özenle yapacağımızdan süpheniz olmasın.

Sigorta : Firmamız istenilmesi durumunda taşıma için gerekli olan sigorta işlemleri yapmaktadır.  Bu işlemi yaparak siz zamanınızı sigorta işlerine harcamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca bir kaza durumunda maddi yönden güvence altına olursunuz.