atasehir-nakliyat

Evden eve nakliyat görevi özenle yapılması gereken zor bir iştir. Ataşehir taşıma şirketi Akıncılar Nakliye sizin için bu işi başarılı bir şekilde yerine getirebilir. Ataşehir ilçesinde yıllardır Evden eve taşıma hizmeti yapıyoruz ve bu hizmette deneyimliyiz. Eviniz sizler için önemlidir ve Ataşehir nakliyeci firmaları arasında güvenilir nakliyat firması ile yuvanızı taşımak istersiniz. Bu sebeple ucuz Ataşehir nakliyat firması Akıncılar Nakliye ile çalışabilirsiniz. Nakliye tırlarımızı ve ekipmanlarımızı her zaman yenileriz. Ataşehir hesaplı taşıma hizmeti arıyorsanız Akıncı Nakliyat size ümit ettiğinizden daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Şirketimiz 2000 yılından beri hizmet vermektedir ve nakliyecide alınması gereken K1-K3 yetki belgeleri vardır. Ataşehir nakliyat hizmetine ihtiyacınız varsa kaliteli Akıncılar Nakliyat bize telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Bütün nakliye görevlerimizde eşyalarınızı paketleyerek taşırız.

Ataşehir nakliyat sektöründe uzmanlaşmış olan firmamızın elit müşterileri bulunmaktadır. Genelikle şehiriçi nakliyat hizmeti yapan Ataşehir Nakliyat ayrıca şehirlerarası ev taşıma hizmeti de vermektedir.

Ambalajlama

Taşımadan önce eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleriz . Eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için bu nakliye adımının kesinlikle yapılması gerekmektedir.  Ambalajlanan eşyalarınız nakliyat sırasında zarar görmemesi için çok dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.  Ev eşyalarınız içi özel olarak dizayn edilmiş nakliye kamyonlarımıza yüklenir ve yeni evinize varıldığında aynı özenle boşaltılır.  Nakliyat öncesinde hazırlanan eşyalarınızın tümünün listesinin bulunduğu kontrol listesi taşımadan sonra tekrar kontrol edilir ve taşıma sırasında tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırılıp ulaştırılmadığı kontrol edilir. Eviniz ister birinci katta olsun, ister 11. katta Ataşehir Nakliyat firması için bu önemli değildir.  Tüm katlardan taşıma yapabileceğimiz nakliye asansörümüz bulunmaktadır ve hangi katta olursa olsun eşyalarınız azami özen gösterilerek nakliye kamyonlarına taşınır.

Taşıma aşamalarının en önemli adımlarından biri eşyalarınızız ambalajlanmasıdır.  Eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için köşeleri düzgün bir şekilde tam olarak paketlenmesi gerekir. Nakliye kamyonlarımızın içi taşıma için özel olarak dizayn edilmiştir. Şehiriçi kısa mesafeler ve şehirlerarası uzun mesafelerde eşyalarınız zarar görmeden taşınır.

Ataşehir Ev Taşıma

  • Eşyalarınız yeni evinize nakliye kamyonlarından taşınır.
  • Ambalajlarından açılan eşyalarınız sizin belirlediğiniz yerlere yerleştirir.
  • Tüm eşyalarınız yerleştirildikten sonra talimatınız olması durumunda eşyalarınız tekrar düzenleriz.

Ataşehir Nakliyat olarak ilçeye ve diğer tüm İstanbul ilçelere ofis taşıma, eşya taşıma hizmetimiz de vardır. Bizi bir  telefon açmanız yeterlidir.