evden-eve-nakliyat-avcilar

Avcılar Evden eve nakliyat hizmeti özenle yapılması gereken stresli bir iştir. Avcılar nakliyat firması Akıncılar sizin için bu görevi başarılı bir şekilde yapabilir. Yıllardır avcılar evden eve hizmeti ile uğraşıyoruz ve bu işte bilgiliyiz. Daireniz sizler için önemlidir ve Avcılar evden eve nakliyat firmaları arasında ambalajlı taşıma ile yuvanızı taşımak istersiniz. Bu sebeple kaliteli bir nakliyat şirketi ile çalışabilirsiniz. Nakliye araçlarımızı ve ekipmanlarımızı her zaman yenileriz. Her zaman size ümit ettiğinizden daha fazla bir hizmet sınarız.

Avcılar evden eve nakliyat aileniz ve sizin için gerçekten yorucu bir iştir. Uğraşmak zorunda olduğunuz işler sadece eşyaların hazırlanması, paketlenmesi, temizlenmesi gibi şeyler değildir. Yeni bir eve taşındığınızda arkadaşlarınızdan, komşularınızdan, gezdiğiniz yerlerden ayrılmanız gerekir. Evinizi Avcılarda bulunan evden eve taşıma şirketi ile taşıyabilirsiniz. Avcılar nakliyat firması olarak evinizi sorunsuz bir şekilde taşıyabiliriz. Ancak bu nakliyat sürecinde sizin daha az stresli bir şekilde taşınmanız için gerekli olabilecek bazı ipuçları veriyoruz.

Avcılarda Nakliyat

Sorunsuz bir şekilde evinizi nasıl taşıyacağınızı öğrenmek ister misiniz? Taşıma öncesi aklınızda olan herşeyi hazırlayayın. Önemli gördüğünüz noktalara ekstra zaman harcayınki Avcılar evden eve nakliyat ve taşıma şirketi yükleme, boşaltma işlemi yaparken oluşabilecek sorunları en aza indirmiş olursunuz. Taşıma aşamasına geçmek için yapmanız gereken hazırlıklar şöyledir. Avcılar nakliyat şirketinin hizmetini en iyi şekilde tamamlaması için kontrol listesinden daha iyi bir yol yoktur.

Avcılarda Ev Taşıma

Sorunsuz bir taşıma eşyalarınızı koyduğunuz taşıma kutularından başlar. Taşıma kutularını bulunduğunuz semtte bulunan büyük alışveriş merkezlerinden bulabilirsiniz. Ayrıca koli satan firmalardan satın alabilirsiniz. Eğer büyük bir eviniz varsa, koli masrafınız birden çok fazla artabilir. Bu sebeple taşıma kolilerini biraz araştırma ile alışveriş merkezlerinde bulabilirsiniz.

  • İyi bir Avcılar Nakliyat firması ile çalışın
  • Arkadaşlarınız ve ailenizi size yardım etmesi için çağırın.
  • Aldığınız kamu hizmetlerini yeni evinize transfer edin.
  • Kayıtlı bulunan posta adreslerinizi değiştirin

Avcılar Nakliyat Firması

Yine tekrar ediyoruz planlama ve hazırlık sorunsuz taşımanın nasıl yapılacağının anahtarıdır. Eşyalarınızı ambalajlamak için vakit ayırın. Avcılar evden eve nakliyat firması eşyalarınızı taşırken taşıma esnasında oluşabilecek hasarları engellediği ambalajlama mutlaka yapılması gerekir. Paranızın cebinizde kalmasını sağlar.

  • Paketleme listesi oluşturun
  • Kıyafetlerinizi ambalajlayın
  • Elektronik eşyalarınızı paketlerken ektra zaman harcayın. Sorunsuz paketlendiğinden emin olun.
  • Kırılacak eşyalarınızı gazete kağıdına sararak kolilere yerleştirin.

Taşıma günü yapılacaklar

Kesinlikle sabaha kahvaltısını yapınız.
Eğer evcil hayvanınız varsa ona bakacak birilerini bulun.
Yanınızda nakit para bulundurun.
Doğalgazı, suyu ve ışıkları kapatın.
Elektrik, su ve doğalgaz sayacınızı bir yere yazın.
Kontrol listesini iki defa kontrol edin.
Ambalajlanmış eşyalarınızı kontrol edin. Eşyaların köşe kısımları en çok darbe alan yerlerdir.
Size taşımanızda yardım edebilecek kişilere telefon numaralarınızı verin.
Tüm eşyalarınız çıktıktan sonra boş olan evinizin odalarının fotoğrafını çekin. Bu taşınırken eve verdiğiniz hasar olup olamadığını ev sahibinize göstermek için gerekecektir.
Evinizin kapısını ve pencerelerini kilitleyin.
Önce güvenlik olduğunu unutmayın. Taşıma hizmetini hızlı değil yavaş bir şekilde yapın.
Yeni taşınacağınız eviniz kiralık ise tüm odaların fotoğrafını çekin.

Avcılar Nakliyat Firması Gittikten Sonra Ne Yapılmalı

Elektrik, su ve doğalgazı kontrol edin.
Eşyalarınızı ambalajlardan çıkartın
Eşyalarınız yerleştirme konusunda endişelenmeyin
Eski evinizin sahibine anahtarları teslim ediniz.
Arta kalan ambalaj malzemelerini geri verin.