İstanbul sektöründe uzmanlaşmış olan firmamızın elit müşterileri bulunmaktadır. Genelikle şehiriçi nakliyat hizmeti yapan Akıncılar Nakliyat ayrıca şehirlerarası ev taşıma hizmeti de vermektedir.

Ambalajlama

Taşımadan önce eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleriz. Eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için bu nakliye adımının kesinlikle yapılması gerekmektedir.  Ambalajlanan eşyalarınız nakliyat sırasında zarar görmemesi için çok dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.  Ev eşyalarınız içi özel olarak dizayn edilmiş nakliye kamyonlarımıza yüklenir ve yeni evinize varıldığında aynı özenle boşaltılır.  Nakliyat öncesinde hazırlanan eşyalarınızın tümünün listesinin bulunduğu kontrol listesi taşımadan sonra tekrar kontrol edilir ve taşıma sırasında tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırılıp ulaştırılmadığı kontrol edilir. Eviniz ister birinci katta olsun, ister 11. katta Bahçelievler Nakliyat firması için bu önemli değildir.  Tüm katlardan taşıma yapabileceğimiz nakliye asansörümüz bulunmaktadır ve hangi katta olursa olsun eşyalarınız azami özen gösterilerek nakliye kamyonlarına taşınır.

Taşıma aşamalarının en önemli adımlarından biri eşyalarınızız ambalajlanmasıdır.  Eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için köşeleri düzgün bir şekilde tam olarak paketlenmesi gerekir. Nakliye kamyonlarımızın içi taşıma için özel olarak dizayn edilmiştir. Şehiriçi kısa mesafeler ve şehirlerarası uzun mesafelerde eşyalarınız zarar görmeden taşınır.

Ev Taşıma Adımlarımız

  • Eşyalarınız yeni evinize nakliye kamyonlarından taşınır.
  • Ambalajlarından açılan eşyalarınız sizin belirlediğiniz yerlere yerleştirir.
  • Tüm eşyalarınız yerleştirildikten sonra talimatınız olması durumunda eşyalarınız tekrar düzenleriz.

Akıncılar Nakliyat olarak ilçeye ve diğer tüm İstanbul ilçelere ofis taşıma, eşya taşıma hizmetimiz de vardır. Bizi bir  telefon açmanız yeterlidir.