Akıncılar Nakliyat evden eve nakliyat, ofis taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma alanlarında uzmanlaşmıs bir nakliye şirketidir.
Firmamız elemanları en az bir yıl deneyimli ve özel olarak eğitilmiştir.
Yıllardır çalıştıgımız müşterilerimizin memnun kalması ve diğer taşıma hizmetlerinde bizi seçmesinden dolayı İstanbul ilinde evden eve nakliyat konusunda saygın bir konuma ulaştığımızı düşünüyoruz.

İstanbul ilinde aileler ve şirketler tarafından seçilen bir nakliye firmasıyız çünkü her nakliye hizmetinin farklı olduğunu
düşünüyoruz ve sizin için taşıma hizmetimizi özelleştiriyoruz. Her evden eve nakliyat hizmetinin biribirinden ayrı planlama gerektiğinin farkındayiz.Birçok nakliye firması her ev için aynı nakliye ücretini belirlerken firmamız eşyalarınıza ve taşınacak yerlerin konumlarına göre size özel planlama yapıp ücret belirleriz. Bu sizin daha fazla nakliye ücreti ödememenizi saglar.

Evden eve nakliyat dışında tüm taşıma hizmetlerini firmamız gerçektestirmektedir.  Sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda nakliye planı hazırlıyoruz.
İster evinizi taşıyın ister ofisinizi her türlü nakliye ihtiyacınızda Akıncılar Nakliyat firmasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Nakliye firmamız Hakkında


Akıncılar Nakliyat İstanbul ilinde güvenilir, kaliteli nakliye hizmetini yıllardır sürdüren nakliye firmasıdır.  İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. İstanbul ilinde hangi ilçede olursanız olun size çok kısa sürede ulaşabiliriz. Akıncılar nakliyat İstanbul ilindeki nakliye firmaları arasında eşsiz hizmeti ile öne çıkmıştır.  Tüm İstanbul ilinin her mahallesine evinizi taşıyabiliriz.

Sultanbeyli ilçesinin halkı evden eve nakliyat veya depolama hizmeti ihtiyaçları olduğunda güvenli, hızlı  çalışan profesyone bir nakliye firması seçer.

Biz İstanbul ilinde nakliyat hizmetinden eşya taşıma hizmetine kadar geniş bir yelpazede nakliyat hizmeti sunuyoruz.