halkali-evden-eve-nakliyat

Halkalı evden eve nakliyat şirketi olarak evinizi şehiriçi ve şehirlerarası taşıyoruz. Nakliye konusunda tecrübeliyiz ve elemanlarımız en az 2 yıl taşıma konusunda tecrübelidir. Yüksek katlardaki evleri taşıyabilecek nakliye asansörümüz ile asansörlü evden eve nakliyat hizmetide veriyoruz. Şehiriçi trafiğinde dar sokaklara girebilecek ebatta nakliye kamyonlarımız vardır. Evden eve nakliyat halkalı bölgesinde Akıncılar Nakliyeden sorulur. Firmamız 1995 yılından beri hizmet vermektedir ve taşıma firmasında alınması gereken K1-K3 izin belgeleri mevcuttur. Tüm nakliye işlerimizde eşyalarınızı ambalajlayarak nakliye kamyonlarına yükleriz.

Halkalı Nakliyat Firması

İstanbul ilinde birçok insan çeşitli sebeplerden dolayı evlerini taşımaları gerekmektedir.   Evini taşımak için güvenilir Halkalı nakliyat firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Halkalı nakliyat firmasını seçmelisiniz çünkü ;

Eşyalarınız taşıma, yükleme, boşaltma ve yerleştirme aşamalarında zarar görebilmektedir. Bu sebeple  Halkalı evden eve akliyat firması olarak eşyalarınızı  taşımadan önce tümünün güvenli bir şekilde ambalajlandığından emin olduktan sonra taşıma işlemini başlatırız. Taşıma sonrası değer verdiğinizi eşyalarınızın zarar görmesi sizin için hiç iyi bir sonuç olmaz.  Bizi aramanızdan ve telefonla verilen tahmini nakliye fiyat aralığı konusunda anlaştıktan sonra tam inceleme yapması için bir ücretsiz ekpertiz göndeririz. Uzmanımız tüm eşyalarınızı ve eşyaların taşınacağı evi inceledikten sonra size tam belirlenmiş bir teklif sunar. Fimamız belirtilen fiyat dışında hizmet sürecinde veya sonrasın ek ücretler talep etmez.

Biz sekiz yıldır Halkalı evden eve nakliyat hizmeti veren ikinci nesil bir nakliye firmasıyız. Bizi tercih ederek evinizi güvenilir, dürüst ve hizmetini titizlikle yapan bir firma ile çalışmış olursunuz.  Müştelerimizin menuniyeti bizim için çok önemlidir.  Amacımız müşterilerimize her zaman verdiği ücretinin üzerinde bir kalitede hizmet vermektir.

Diğer hizmet bölgemiz olan Esenyurt evden eve  nakliyat katı kurallar yerine karşılıklı konuşularak oluşturulan planlar ile çalışmaktadır.  Her evin farklı olduğunun bilincindeyiz ve tüm eşyalarınızı titizlikle taşırız.