Evden Eve Nakliyat

İstanbul ilinde Akıncılar Nakliyat kaliteli hizmeti ile evden eve nakliyat konusunda giderek büyümüştür. Bağcılar ilçesinde merkezi bulunan firmamız sadece bu bölgeye değil İstanbul ilinde tüm ilçelere şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde evden eve nakliyat işlerinizde bizi tercih etmenizi öneririz. Nakliye teklifimizi ve kaliteli taşımamızı görünce memnun kalacağınızı garanti ederiz. İstanbul ilinde evden eve nakliyat firmaları 60′lı yıllardan bu yana hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Avrupa ve Anadolu yakasında şubemiz bulunmaktadır. Yıllardır evden eve nakliyat konusunda deneyimi olan firmamız size kaliteli ve ucuz  nakliyat hizmeti sunar. Bize ulaşmanız ve anlaşmamızın ardından uzman elemanımız eşyalarınızı ve taşınılacak yeri incelemek için görevlendirilir.

Ofis Taşıma

İstanbul ilinde küçük ölçekli işletmeniz veya büyük şirketiniz varsa ve nakliye hizmeti ihtiyacınız varsa ofis taşıma konusunda tecrübeli olan Akıncılar Nakliyat’ı seçebilirsiniz. İşyerinizi çalışmasını engellemeden taşınması için deneyimli elemanlarımıza emanet ediniz. Her iş yeri taşımasının farklı olduğunun bilincinde olan firmamız ofisinizi taşımadan önce tüm planlamayı yapmaktadır. Taşıma öncesi planlama nakliye sürecinin stressiz ve güvenli taşınması için gereklidir. İşyerinizi çalışma anında taşımak için nakliye firması arıyorsanız firmamız ofis taşıma konusunda deneyimlidir ve taşıma öncesi tüm personeliniz ile toplantı yapılıp nakliye planlaması yapılmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Eksiksiz ve tam paketleme
  • Özel eşyalar için marangozlu sandıklama
  • Döşemeli mobilyaların toz tutmaması için ambalaj malzemesi ile sarılması
  • Halıların ambalajlanması
  • Ev eşyalarının depolanması
  • Elektronik cihazların takılması ve çıkarılması

İstanbul ilinde hizmet veren Akıncılar Nakliyat kuruluşundan bugüne deneyimli ve uzman kadrosu ile nakliye sektöründe hizmet vermektedir.  Şehiriçi nakliyat taleplerini  firmamız ucuz ve güvenilir bir şekilde karşılamaktadır. Nakliyat fiyatlarımızı sormadan evinizi taşımayın.  Evinizi taşımak için evden eve nakliyat firması arıyorsanız veya taşıma ile ilgili bir sorunuz varsa bizi telefonlarımızdan her zaman arayabilirsiniz.