sultanbeyli-evden-eve-nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti titizlikle yapılması gereken stresli bir iştir. Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat sizin için bu görevi sorunsuz yerine getirebilir. İlçede yıllardır evden eve nakliye hizmeti ile uğraşıyoruz ve bu konuda tecrübeliyiz. Yuvanız bizler için önemlidir ve Sultanbeyli evden eve nakliyat firmaları arasında güvenilir nakliyat şirketi ile evinizi taşımanızı öneririz. Bu sebeple Sultanbeyli taşıma şirketi akıncılar nakliyat ile çalışabilirsiniz. Nakliye araçlarımızı ve ekipmanlarımızı her zaman yenileriz. Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmeti arıyorsanız Akıncılar Nakliye siz müşterilerimize ümit ettiğinizden daha fazla bir hizmet sunmaktadır.

Birçok Sultanbeyli nakliyat firması evinizdeki eşyaları görmeden telefonda veya internette kesin bir nakliye ücreti size verirler. Ama taşıma günü eşyalarınız nakliye kamyonlarına yüklendiğinde sizden ekstra ücret talep edebilmektedirler. Ayrıca bu ücreti vermedeğiniz takdirde nakliye ücretini ödeyinceye kadar eşyalarınızı rehin olarak alabilmektedirler.
Çoğu zaman eşyalarınız geri alabilmek için anlaştığınız nakliye ücretindençok daha fazlasını ödersiniz.

Eşyalarınızı Sultanbeyli nakliyatci firmaya taşıtmadan önce yapabileceğiniz en iyi şey bu tarz nakliye firmalarını iyi tanımaktır.
Size nakliye firması seçimi konusunda bazı ipuçları verebiliriz.

  • Genelde bu tarz firmalar eşyalarınızı görmek istemezler ve telefonda veya internet ortamında anlaşma yapmak isterler.
  • Bu tarz Sultanbeyli nakliyat firmaları evinizi taşımadan önce sizden toplam ödeyeceğiniz ücretin büyük bir kısmını depozito olarak almak isterler.
  • İmzaladığınız nakliye sözleşmesinin ve taşıma planının bir kopyasını size vermezler. Sonuç olarak sorumluluğunuzda olan işleri net olarak bilemezsiniz.
  • Sultanbeyli Korsan nakliyat firmalarının bir ofisi bulunmamaktadır.
  • Eşyalarınızın tamamının onların sigorta kapsamında olduğunu idda ederler.
  • Firmayı aradığınızda nakliyat firması diyerek telefonu açarlar firma adı söylemezler.
  • Ofisleri varsa bile açık değil veya tadilat görünümündedir. Bü yüzden anlaştığınız nakliyat firmasının ofisine mutlaka gitmeye çalışınız.
  • Taşıma günü kendi nakliye araçları değil kiralık bir araç ile taşıma yerine gelirler.

Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmeti için Akıncılar Nakliyat firmasına eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.